O mnie

Cześć, mam na imię Anna. Od 2010 roku prowadzę żłobek, punkt przedszkolny i szkołę rodzenia.
Jestem trenerem umiejętności miękkich, rekruterem i praktykiem sprzedaży. Swoje poprzednie doświadczenie zawodowe zdobywałam w zewnętrznych firmach szkoleniowych, oraz zarządzając dużym działem sprzedaży, rekrutując i szkoląc zespoły handlowców.
Teraz celebruję Slow Life i sama ustalam sobie czas odpoczynku i pracy – w tej kolejności 🙂 Zdarza mi się gasić pożary w firmie.
Malinowa Planeta umila mi czas podczas wizyt w ulubionych kawiarniach, w których zazwyczaj piszę artykuły i spotykam ciekawych ludzi. Chętnie podzielę się wiedzą biznesową i ponegocjuję.

(Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą zajrzyj TUTAJ).

Strona powstała w odpowiedzi na coraz częstsze pytania rodziców dotyczące wsparcia w zakresie wychowania i opieki nad dziećmi.

Co znajdziesz na stronie?

Zaczęłam od kategorii „Macierzyństwo” i „W co się bawić /DIY”. Tematyka wpisów dotyczy wszystkiego co wiąże się z codzienną opieką, wychowaniem, rozwiązywaniem problemów, rozwojem dzieci, nauką. W zakładce „W co się bawić/DIY” znajdziesz pomysły na zabawę zarówno w domu jak i w żłobku/przedszkolu (jeśli jesteś nauczycielką). Prezentuję zabawy sensoryczne, które rozwijają wszystkie zmysły malucha.

Moja ulubiona kategoria „Kobieta i Związki”, gdzie poruszam kwestie związków, relacji w rodzinie i między partnerami. Czasami znajdziesz tam kontrowersyjne tematy, a czasami wielkie wsparcie psychologiczne. Chcę tu pokazać że mama to przede wszystkim Kobieta, we wszystkich możliwych aspektach.

Z czasem dodałam dział „Kuchnia”, gdzie znajdziesz wpisy nie tylko z przepisami, ale i z poradami dietetycznymi. Propaguję zdrową i bezcukrową dietę.

W zakładce „Zdrowie i Uroda” są wpisy dotyczące m.in powrotu i utrzymania formy przed, w trakcie i po ciąży. Sposoby radzenia sobie z brakiem odporności oraz z chorobami dotykającymi współczesne kobiety i ich dzieci. A także wszelkie porady kosmetyczne.

Kategoria „Rozwój Zawodowy” odpowie na pytania jak wrócić bezboleśnie do pracy po urlopie macierzyńskim, jak założyć własną firmę, jednocześnie wychowując dziecko. Znajdziesz tam również wpisy o zarządzaniu finansami, sobą i własnym czasem.

„Taki Lajf” to kategoria gdzie lądują wpisy, które nie pasują do żadnych innych.

Gdzie jeszcze mnie znajdziesz?

Zapraszam Cię już teraz na nową grupę na Facebooku, gdzie są fantastyczne kobiety. Znajdziesz tam wsparcie i pomoc w nurtujących Cię kwestiach. KLIKNIJ aby DOŁĄCZYĆ.

Byłoby cudownie jakbyś obserwowała profil na Instagramie. Zbieram się na odwagę, żeby nagrywać Instastory. KLIKNIJ tutaj aby OBSERWOWAĆ.

Polub fanpage strony na Facebooku. Bardzo Cię jednak proszę, żebyś oprócz polubienia, kliknęła „Obserwowanie” a następnie „Wyświetlaj najpierw”. Facebook ścina zasięgi i wyświetla posty zaledwie około 20% osób. Dzięki tej operacji wyświetlą Ci się wszystkie posty. Obiecuję, że nie spamuję, a posty pojawiają się raz dziennie, zazwyczaj wieczorem. KLIKNIJ aby POLUBIĆ

Kto pisze artykuły oprócz mnie?

Ponieważ nie jestem wszystkowiedząca (na szczęście) i nie silę się na udawanie, że wszystko wiem najlepiej, to często zapraszam na swoją stronę ekspertów w swoich dziedzinach. Dlatego znajdziesz tu artykuły pedagogów, dietetyków, trenerów fitness, trenerów biznesu, psychologów, a nawet seksuologa. Pod każdym wpisem znajdziesz krótkie bio i przekierowania na stronę autora. Będzie im miło, jeśli zajrzysz na ich strony.

A jeśli Ty masz coś ciekawego do powiedzenia na temat dzieci, kobiet, domu, kuchni i innych pokrewnych spraw i chciał(a)byś napisać artykuł gościnny, odezwij się. Spróbujemy zrobić coś fajnego razem 🙂

Kontakt

Będę wdzięczna wyłącznie za kontakt mailowy na malinowaplaneta@gmail.com